«З піснею до перемоги»: артисти Львівської філармонії представили музичну казку для дітей з внутрішньо переміщених сімей

8 квітня 2022р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Прес-служба ОДА

В межах мистецького проєкту "З піснею до перемоги! ", що відбувається за сприяння департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської обласної військової адміністрації, артисти Львівської національної філармонії імені Мирослава Скорика з музичною казкою "Подарунок лісового чарівника" відвідали кілька локацій, де тимчасово перебувають внутрішньо переміщені особи з дітьми та, зокрема, діти з багатодітних сімей та діти, позбавлені батьківської опіки.

Сьогодні артисти філармонії, керівництво департаменту  та заступник начальника обласної військової адміністрації Іван Собко відвідали вимушено переміщених жінок із дітьми, які проживають у гуртожитку Львівського вищого професійного політехнічного училища. Зараз там перебуває близько 200 переселенців з Києва, Бородянки, Харкова,  Кременчука, Житомира, Дніпра та інших міст, 68 з них - це діти.

Після вистави Іван Собко поспілкувався з мешканцями гуртожитку та керівниками училища.

«Такі ініціативи дуже заохочуємо. Адже, попри війну, діти залишаються дітьми – бавляться, слухають казки, мріють. Ми хочемо, щоб діти, які приїхали зараз на Львівщину, знайшли тут не тільки тимчасовий прихисток, а й любов, радість, розуміли, що їм тут завжди раді і готові допомогти», - зазначив Іван Собко.

Напередодні музичну казку Євгена Заставного на лібрето Василя Сагайдака "Подарунок лісового чарівника" вже показали для дітей з Харкова, які зараз мекають у Винниківській санаторній школі  I - III ступенів перебуває 35 внутрішньо переміщених дітей з Харкова. Це діти, позбавлені батьківської опіки, а також із багатодітних сімей.

Також виставу представили для всіх охочих у Львівській обласній бібліотеці для дітей. Туди зійшлися з матерями та бабусями діти, які приїхали до Львова з тих міст і сіл України, де зараз ведуться бойові дії, а також маленькі львів'яни. 

Режисер вистави - заслужена артистка України Любов Фітьо. У ролях: заслужена артистка України Маріанна Лаба, Оля Фенюк, Віталія Голубнича, Оксана Ковальова, Ніна Карпінець, Іванна Ткачик і Станіслав Гоян.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook