Міжвідомчі робочі групи при РДА розпочали роз’яснювальну роботу щодо мораторію на російськомовний культурний продукт

17 січня 2022р, Новини. Департамент комунікацій та внутрішньої політики, Прес-служба ОДА

У 2018 році за рішенням Львівської обласної ради встановили мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту на території Львівської області.

Голова Львівської облдержадміністрації з метою національно-патріотичного виховання населення та систематичного проведення роз’яснювальної роботи щодо дотримання суб’єктами господарювання мораторію на використання російськомовного культурного продукту на території Львівської області видав відповідне доручення.

Упродовж грудня 2021 року при семи районних державних адміністраціях Львівської області створили міжвідомчі робочі групи за участі громадськості та правоохоронних органів.

Як зазначили у департаменті комунікацій та внутрішньої політики Львівської ОДА, на окремих територіях вже відбулись перші рейди членів міжвідомчих робочих груп, у межах яких провели роз’яснювальну роботу про заборону використання російськомовного культурного продукту. Під час таких виїздів робочі групи розповсюдили інформаційні листівки та наліпки «Популяризуй українську мову» та «Територія вільна від російськомовного культурного продукту».

Упродовж лютого 2022 року Міжвідомча робоча група при Львівській ОДА розпочне виїзди у райони для проведення спільних рейдів з міжвідомчими робочими групами при районних державних адміністраціях.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook