У Дрогобицькому районі розпочали роботу щодо дотримання мораторію на російськомовний культурний продукт

23 лютого 2022р, Новини. Департамент комунікацій та внутрішньої політики, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 23 лютого, відбулось засідання Міжвідомчих робочих груп Львівської облдержадміністрації та Дрогобицької райдержадміністрації. Спільні зусилля спрямують на популяризацію мораторію на використання російськомовного культурного продукту.

«Торік ми розпочали активну кампанію щодо інформування про мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту. Зокрема розробили та розповсюдили інформаційні листівки та наліпки «На Львівщині встановлено мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту» та «Територія вільна від російськомовного культурного продукту» у понад 100 закладах обслуговування міста Львова. Проведення рейдів висвітлювали львівські телеканали» - розповів заступник директора - начальник управління внутрішньої політики департаменту комунікацій та внутрішньої політики ЛОДА Юрій Горун.

Також він додав, що цього тижня дали старт роботи Гарячої лінії, яка функціонує на платформі соціальної мережі фейсбук у форматі групи. Кожен мешканець Львівщини може опублікувати аудіо чи відео матеріали, на яких зафіксовано використання російськомовного культурного продукту.

Опісля, представники Міжвідомчих робочих груп провели роз’яснювальну роботу в закладах обслуговування міста Трускавець щодо дотримання мораторію на публічне використання російськомовного культурного продукту.

Працівники понад двох десятків закладів отримали інформаційні листівки та наліпки «На Львівщині встановлено мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту» та «Територія вільна від російськомовного культурного продукту».

«Сьогоднішній виїзд робочої групи на Дрогобиччину показав потребу постійної комунікації з місцевими органами влади у питанні виконання мораторію на російськомовний культурний продукт на місцях. Це для них новий досвід боротьби за український інформаційний простір і ми повинні всіляко їм допомагати та заохочувати до цього місцеві активні громадські середовища»- зазначив представник Міжвідомчої робочої групи та громадської організації «Традиція» Антон Петрівський.

Також сьогодні на позачерговому засіданні сесії Дрогобицької РДА місцеві депутати проголосували за встановлення мораторію на використання російськомовного культурного продукту в Дрогобицькому районі.

Зокрема вони закликали представників місцевого самоврядування прийняти аналогічні рішення.

Нагадаємо, що з 18 вересня 2018 року на території Львівської області встановили мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту, затверджений рішенням Львівської обласної ради №745.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook