''Кількість дітей, яких госпіталізують в ''ОХМАТДИТ'', лише збільшується'', - Орест Чемерис

18 січня 2022р, Новини. Департамент охорони здоров’я, Прес-служба ОДА

Епідситуація на території Львівщини погіршується, адже розпочалася чергова хвиля коронавірусної хвороби і її збудником є штам ''Омікрон''.

Про це повідомив директор департаменту охорони здоров'я Львівської ОДА Орест Чемерис.

Він поінформував, що вчора госпіталізували 183 особи, а станом на сьогоднішній ранок вже 1118 осіб знаходяться на стаціонарному лікуванні. 87 пацієнтів перебувають у реанімаційних відділеннях та 33 хворих потребують підтримки апаратів ШВЛ.

Також є велика кількість дітей, яких госпіталізують у Львівську обласну дитячу клінічну лікарню «ОХМАТДИТ» - лише за останні 3 дні 40 дітей поступили на стаціонарне лікування. Загалом 68 маленьких пацієнтів перебувають у цій лікарні.

''Вкотре наголошую, що зараз вкрай важливо дотримуватися усіх правил та норм карантину, адже під час тривалого святкового періоду багато хто нехтував цим, що і спричинило швидке поширення коронавірусної хвороби. Ми усвідомлюємо той факт, що кількість госпіталізованих осіб буде лише збільшуватися'', - зазначив Орест Чемерис.

Він додав, що станом на сьогодні лікарняна госпітальна база залишається попередньою - це 24 заклади, які можуть приймати пацієнтів хворих на ковід. Відповідними наказами департаменту охорони здоров'я 10 закладів перевели в режим очікування для того, щоб такі лікарні у будь-який момент були готові приймати пацієнтів з коронавірусом.

Директор департаменту зазначив, що вакцинальна кампанія на Львівщині продовжується, зокрема, реалізується введення бустерної дози усім у кого пройшло понад 6 місяців з часу останнього щеплення.

''Зважаючи на досвід колег з-за кордону, бустерна доза попереджає захворюванню середнього ступеня тяжкості, а також важкого перебігу хвороби. Бустерні дози на Львівщині здійснюються двома вакцинами: "Pfizer" та "Moderna", яких в області є достатньо. Тому закликаю усіх, хто вакцинувався востаннє понад пів року тому, записатись та прийти до найближчого пункту щеплення для отримання бустерної дози'', - наголосив Орест Чемерис.

Нагадаємо, що станом на сьогодні понад 1 млн 900 тисяч мешканців області отримало одну дозу вакцини та понад 937 тисяч осіб пройшли повний курс вакцинації.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook