На території Львівщини знімуть фільм про Другу світову війну

19 січня 2022р, Новини. Відділ інвестиційної діяльності, Департамент комунікацій та внутрішньої політики, Прес-служба ОДА

Сьогодні голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький зустрівся з представниками кінокомпанії «LACO FILMS» (Ізраїль, Тель Алів).

Під час зустрічі обговорили зйомки кінокомпанією майбутнього фільму "Кімната Маріани" (режисер Емануель Фінкель). Сюжет фільму оснований на реальних подіях, які відтворюють життя єврейської родини з ґетто під час років Другої світової війни. Основні локації зйомки - територія Західної України, а саме Львівська область.

Генеральний продюсер компанії «LACO FILMS» Алексі Осмоловські повідомив, що фільм буде знятий повністю українською.

''Одна з головних героїнь є відомою французькою акторкою сучасності й вона з вересня минулого року спеціально для ролі у фільмі розпочала вчити українську мову для повного занурення глядача у автентичність тих часів'', - сказав Алексі Осмоловські.

Максим Козицький наголосив на важливості втілення таких проєктів у життя.

''Кіно - це завжди магія. Але кожен фільм, особливо історичний, це набагато більше, ніж просто кіно і розвага. Добре, що саме Львівщину обрано місцем для зйомок, добре, що глядачі зможуть більше дізнатися про історію нашого краю, побачити нашу архітектуру, природу і загалом ознайомитися з Україною та Львівщиною. Тішуся, що все це можна буде побачити на великих екранах світових кінотеатрів. Добре кіно спонукає глядачів приїздити сюди як туристи, поширювати інформацію про нашу область та Україну, розуміти нашу історію та наш національний характер'', - сказав Максим Козицький.

За результатами зустрічі кіномитці сформують орієнтовний перелік задач, які потребуватимуть можливої допомоги у вирішенні під час реалізації проєкту, що потребуватимуть допомоги чи координації зусиль з керівництвом відповідних департаментів ЛОДА.

Підготовка до зйомок кінопроєкту розпочнеться у березні. Зйомки фільму розпочнуться у квітні та триватимуть до червня. У зйомках візьмуть участь понад 300 осіб. Бюджет фільму понад 4 млн євро.

Ключові слова:

зйомкиЛьвівщинафільм

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook