До Львова завітав голова міста Кемер Неджаті Топалоглу: підсумки зустрічі з керівництвом області

27 січня 2022р, Новини. Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва, Прес-служба ОДА

Голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький зустрівся з міським головою м. Кемер Республіки Туреччина Неджаті Топалоглу. Візит має на меті обговорити можливі напрямки співробітництва між сторонами.

До слова, Львівщина вже має досвід співпраці. Торік в жовтні у муніципалітеті міста Кемер (Республіка Туреччина) підписали офіційну угоду про партнерство та співробітництво між Кемером та Трускавцем. За ним посилити зв’язки планують у сферах освіти, спорту, туризму, культури та мистецтва, промисловості, торгівлі та підприємництва.

Окрім цього, в грудні 2019-го був підписаний Меморандум про співпрацю між двома містами.

«Два роки тому ми підписали Меморандум між Трускавцем та Кемером. Пандемія змусила нас тимчасово призупинити нашу співпрацю, однак сьогоднішній візит є доказом того, що Львівщина для нас залишається привабливим регіоном для відвідування чи реалізації якихось спільних проєктів. Хочемо аби схожі Меморандуми укладались й з іншими містами. До прикладу, Львів – Анталія», - зауважив Неджаті Топалоглу.

Своєю чергою, Максим Козицький наголосив на готовності області та влади усіляко підтримувати ініціативи іноземної сторони для розвитку двосторонньої співпраці.

«Приємно, що попри відстань у тисячі кілометрів наші міста мають змогу зустрітись та налагодити тісний зв’язок як в економічній сфері, так і культурній чи туристичній. Досвід попередньої співпраці має досить позитивні результати. Турецькі компанії розбудовують дорожню інфраструктуру в області, а завдяки турецьким авіалініям розвивається сфера туризму і про наш регіон дізнається все більше людей у цілому світі. Ми вдячні також за сприяння співпраці із турецьким агентством зі співробітництва та координації ТІКА, адже воно інвестує чималі суми в соціальні проєкти на Львівщині. Нам важливо також перейняти досвід Туреччини у сфері медичного туризму, який би ми могли застосувати на курортах Трускавця», - зазначив голова ЛОДА Максим Козицький.

Він також висловив сподівання й надалі продовжувати роботу в соціальному напрямку. До слова, у 2018 році, в м. Кемер, за підтримки міністра закордонних справ Туреччини, відпочивали 300 членів родин загиблих та поранених учасників АТО.

«Зі свого боку ми пропонуємо три напрямки співпраці. Нам важливо отримати досвід роботи в туристичній галузі, адже Туреччина славиться своєю гостинністю, чим приваблює відвідувачів. Цікаво поділитись своїми ідеями та спостереженнями в цій сфері. Взаємна промоція туристичних пропозицій Львівщини та Кемеру - так званий обмін туристами, адже тенденції до відпочинку свідчать, що зараз турист обирає часті подорожі на коротший термін, кілька днів або тиждень. Третій напрямок - налагодження співпраці між туристичним бізнесом. Це сприятиме покращенню інформування про туристичні пропозиції територій та дозволить бізнесу напрацювати нові туристичні програми», - начальниця управління туризму та курортів ЛОДА Наталя Табака

Довідково: Кемер – місто-курорт й адміністративний центр однойменного району сільського типу Туреччини (провінція Анталія) з населенням у 43 тисячі осіб. Воно розташоване на схилах західних Таврських гір, що підступили до самого моря. Щороку його відвідує близько 5 мільйонів туристів, в тому числі 400 тисяч – з України. Це перше місто в Туреччині, з яким Трускавець підписав партнерську угоду.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook