«Дударик» разом із фолк-гуртом «Курбаси» виступили з великим Різдвяним концертом

1 лютого 2022р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Прес-служба ОДА

Вчора у Львіському національному театрі ім. М. Заньковецької національна академічна чоловіча хорова капела «Дударик» разом із фолк-гуртом «Курбаси» та акустичним бендом презентували Різдвяний концерт.

Зі сцени прозвучали незнані давні колядки у новітньому виконанні, щедрівки та різдвяні пісні.

Також нагадаємо, що 24 лютого у нічному клубі «FESTrepublic» відбудеться концерт-вечірка «ПоКоляді» вокальної формації «Дударик Forever». Квитки: https://gastroli.ua/events/18422

Фото: Андрій Кубяк

Довідково:

Заснував капелу «Дударик» 1971 році – провідний український диригент Микола Кацал за сприяння Українського Музичного Товариства у Львові. З того часу «Дударик» підкорив провідні сцени світу. Капела дала понад 3000 концертів у найпрестижніших концертних залах України і світу, серед яких Карнегі Хол, Собор паризької Богоматері, Ванкувер Ейр Плейс, Варшавська філармонія, Палац «Україна», національна опера України, Національна філармонія. Універсальність «Дударика» дивує: в репертуарі колективу представлений весь спектр давньої та сучасної музики.

Курбаси –  український етно-гурт, який створили в 2009 році акторки львівського театру імені Л. Курбаса Наталія Рибка-Пархоменко, Марія Онещак і Мирослава Рачинська. Надихаючись у своїй творчості українською народною піснею, учасниці гурту разом з музикантами створюють музично-театральні дійства часто з багатою сценографією та використанням сучасних візуальних засобів.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook