Дударик зібрав аншлаг у театрі Заньковецької на першому концерті до свого 50-ліття

7 жовтня 2021р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Прес-служба ОДА

Хорова капела «Дударик» 4 жовтня у театрі ім. Марії Заньковецької зібрала повний зал на концерті  “Oktoberfest по-львівськи”. Це був перший концерт Дударика із мистецького марафону до 50-ліття. 
 
Загалом програма святкування буде такою: 
 
- 15 жовтня о 17:00 на сцені Львівської національної філармонії у розважально-музичній програмі «Два по 50? – Будь ласка!» виступатиме вокальна формація «Дударик-FOREVER» у супроводі естрадного оркестру.  Гостями свята буде фольклорний ансамбль «Веселка» (м.Білгород-Дністровський). Звучатимуть твори, які припали до душі хористам у часі мандрів і турне, веселі, любовні, жартівливі та твори зі шляхетним підтекстом. 
 
Зазначимо, що кількість квитків на цей на ювілейний концерт обмежена (лише 100 шт.), тому поспішіть придбати їх заздалегідь! Замовити тут.
 
- 16 жовтня об 11:00 у Храмі Святого Лазаря відбудеться Поминальна Служба Божа. Літургія відправлятиметься в пам’ять за «Дудариками-Навіки», серед яких Микола Кацал- фундатор і засновник колективу, Василь Сліпак - всесвітньовідомий оперний співак, отець Андрій Дуда - Герой України, військовий капелан, волонтер і знаний громадський діяч та співаки капели, які не розділять із нами свята тут на землі. По завершенню буде влаштована фотовиставка світлин «Дударик-Навіки». 
 
- 17 жовтня о 18:00 у Львівській національній опері капела представить святкову програму «Дударик 50». Ексклюзивними гостями буде «Хорея Козацька», лицарі духу, завзяті дослідники, реконструктори і репрезентанти української музики 17-20 ст.
 
У другому відділені концерту звучатимуть найвидатніші твори з камерного, симфонічного та ораторійного репертуару капели англійської, німецької, австрійської та української композиторської школи. Твори виконуватимуть у супроводі Академічного симфонічного оркестру «INSO-Львів». 
 
«Головний акцент святкування буде, безумовно, 17 жовтня - у сам наш день народження дамо концерт у Львівській Опері. Буде два відділення. Перше - акапельне і гостьове, а запрошеним учасником буде “Хорея Козацька”. Друге відділення - ораторійно-симфонічне. З точки зору творчої, то друге відділення - це буде “мандрівка” композиторськими школами європейсько-світових однолітків, партнерів, друзів. Буде англійська, німецька, австрійська музика», - розповів керівник капели Дмитро Кацал
 
Квитки на концерт 17 жовтня уже в продажу. 
 
- 24 жовтня о 17:00 у колонному залі ім. М. В. Лисенка Київської національної філармонії у святковій програмі «Дударик 50» виступлять хорова капела «Дударик, Національний академічний симфонічний оркестр України, солісти Львівської та Київської національних опер. В концерті візьме участь «Хорея Козацька». Буде відтворено репертуар львівського концерту від 17 жовтня, але вже для київської публіки.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook