На 375 національних заходах Львівщина цьогоріч прийме понад 44 тисячі спортсменів

1 лютого 2022р, Новини. Управління молоді та спорту, Прес-служба ОДА

Міністерство молоді та спорту уклало Єдиний календарний план фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України на 2022. У переліку – 375 заходів, що відбудуться на Львівщині. Це найважливіші для держави змагання та навчально-тренувальні збори. Координуватиме їх проведення на території області управління молоді та спорту Львівської ОДА.

«Проведення таких заходів – це велика відповідальність, адже їх якість залежить від злагодженої роботи міністерства, управління, національної та обласної федерацій. Особливо, у час пандемії, коли важливо забезпечувати й епідеміологічну безпеку учасників. Однак з іншого боку, це можливість залучення додаткових коштів для регіону, адже всі заходи фінансуються Міністерством, і добра промоція Львівщини серед інших областей», – зазначає керівник управління молоді та спорту Львівської ОДА Роман Хім’як.

Зокрема, цьогоріч відбудуться 162 заходи з олімпійських видів спорту. Найбільше змагань та тренувальних зборів цьогоріч заплановано зі стрільби кульової – понад 30 впродовж року. У трійці лідерів за кількістю заходів також веслування на байдарках та каное та велосипедний спорт.

На території області також заплановані національні івенти зі стрільби з лука, вільної боротьби, карате, боксу, стрибків на батуті, стрільби стендової, тхеквондо, фехтування, веслування на байдарках та каное, легкої атлетики, плавання, стрибків у воду, сучасного п’ятиборства, тріатлону. Відбудуться на Львівщині та змагання з ігрових видів спорту: бадмінтону, водного поло, регбі та футболу. Серед зимових видів спорту найбільше заходів заплановано з лижних перегонів та гірськолижного спорту.

Також впродовж року на Львівщині відбудеться 125 заходів з неолімпійських видів спорту, що складає 15% від загальної кількості усіх подій, які цьогоріч відбудуться в державі. Найбільше заходів заплановано з танцювального спорту, флорболу, футзалу, панкратіону та регбілігу.

Для людей з інвалідністю буде проведено 80 всеукраїнських спортивних заходів, найбільше з яких – реабілітаційно-спортивні збори. Більшість подій прийматиме Західний реабілітаційно-спортивний центр. Ветерани спорту на Львівщину завітають на 8 спортивних змагань.

За прогнозами Міністерства молоді та спорту, сумарно учасниками перелічених змагань та навчально-тренувальних зборів стануть понад 44 тисячі найкращих спортсменів збірних команд України.

«За останній рік на Львівщині змінилось близько 10 очільників обласних федерацій. Більшість з них – це молоді люди, які самі пройшли чималий шлях у спорті. Вони неодноразово були на міжнародних змаганнях і готові генерувати зміни у своїх видах спорту у нас та ініціювати нові проєкти з високою доданою вартістю. Тому, думаю, щороку кількість національних спортивних івентів, які приймає Львівщина, тільки зростатиме», – додає Роман Хім’як.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook