Міносвіти оприлюднило інформаційні довідки щодо розрахунку обсягів освітньої субвенції

3 лютого 2022р, Новини. Департамент фінансів, Прес-служба ОДА

Міністерство освіти і науки України за підтримки шведсько-українського проєкту «Підтримка децентралізації в Україні» (SKL International) підготувало інформаційні довідки щодо розрахунку обсягів освітньої субвенції для обласних бюджетів та бюджетів територіальних громад на 2022 рік.

«Інформаційні довідки призначені для кращого розуміння формули розподілу освітньої субвенції та визначення її обсягу. Засновники закладів мають можливість скористатися висвітленою інформацією для аналізу ефективності їх мережі та ухвалення управлінських рішень.

У разі виявлення помилкових чи застарілих даних, засновники можуть змінити їх в інформаційно-телекомунікаційній системі «Державна інформаційна система освіти», адже повна та достовірна інформація про заклади є важливою для формування освітньої політики в умовах децентралізації, а також коректного розрахунку освітньої субвенції на 2022 рік і наступні бюджетні періоди», - зазначив  заступник голови обласної державної адміністрації Іван Собко.

Крім того, Міністерство освіти і науки України також надало роз’яснення щодо особливостей розподілу та використання освітньої субвенції між місцевими бюджетами у 2022 році.

Інформаційні довідки: https://bit.ly/3zdkOKt

Лист Міністерства освіти і науки Ураїни: https://goo.su/avaN

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook