«Не панікуй! Готуйся»: на Львівщині охочі змогли пройти вишкіл для підготовки до умов бойових дій

5 лютого 2022р, Новини. Департамент з питань цивільного захисту, Прес-служба ОДА

Сьогодні на території Львівського стрілецького стенда, що на вулиці Єрошенка, відбувся вишкіл для цивільного населення від Штабу оборони Львівщини. В межах загальнонаціональної кампанії «Не панікуй! Готуйся» для учасників провели низку необхідних лекцій та практичних занять для підготовки населення до умов бойових дій.

Участь у вишколі взяли заступник голови Львівської ОДА Віталій Загайний та командир територіальної оборони Львівщини Валерій Курко.

«Наше завдання сьогодні гідно відстояти свою територію від загарбників. Тож при нагоді закликаю зголошуватись та укласти контракт для служби в резерві осіб від 18 до 57 років. При оголошенні воєнного стану, ви підготовленими зможете рішуче захистити себе та терени своєї області», - звернувся до учасників Валерій Курко.

Як зазначили організатори, головна мета заходу – підготувати населення до можливого наступу з боку країни агресора. Паніка та розгубленість наступає тоді, коли людина не знає алгоритму дій у надзвичайних ситуаціях. Зважаючи на те, що в Україні 8 рік поспіль триває війна, населення має бути підготовленим і саме тому, такі вишколи є необхідними.

Захід розпочали близько 12:00 год. На території стрілецького стенда вишикувались сотні учасників - львів’яни та жителі області. Серед них люди різного віку, чоловіки та жінки, з попереднім військовим досвідом та без. Усіх поділили на кілька підгруп.

«Приємно бачити, що сьогоднішній вишкіл зібрав стількох учасників. Це показує наскільки наша громада є свідомою та готовою в разі виникнення військової загрози стати на захист себе, своїх рідних та свого краю. Отримані під час вишколу знання та навички є безумовно корисними навіть в мирний час. Не дарма кажуть, що поінформований – значить озброєний. Впевнений, що такі заходи організовуватимуться частіше із залученням ще більшої кількості фахівців», - наголосив Віталій Загайний.

Упродовж вишколу діяли п’ять локацій, на кожній з яких спеціалісти навчали загальній військовій підготовці, правилам медичної допомоги, вогневій підготовці (стрільбам), саперній справі та основам тактики.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook