На Львівщині презентували фільм про атлетів та параатлетів області – учасників Олімпіади в Токіо

10 лютого 2022р, Новини. Управління молоді та спорту, Прес-служба ОДА

Управління молоді та спорту Львівської ОДА презентувало унікальний соціально-медійний проєкт – 9-серійний фільм про талановитих атлетів та параатлетів Львівщини, які позмагались за медалі Олімпіади у Токіо. Цикл історій «На межі» містить розповіді спортсменів про шлях до національної олімпійської збірної, їх особисте життя, хобі та мрії. Героями роликів стали не лише атлети, а й їх тренери, рідні та друзі. 

«Хто буде кумиром для нашої молоді завтра, чи буде вона готова до наполегливої праці на результат, чи думатиме, що достатньо бути популярним у соціальних мережах, залежить саме від таких проєктів. Тому я переконаний, що це перший, але далеко не останній сезон проєкту і ми будемо працювати над тим, аби діти та молоді люди мали справді добрі приклади для наслідування», - розповів голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Робота над проєктом розпочалась практично відразу після Олімпіади.

У зйомці фільму розповіли про свій шлях до перемог спортсмени-олімпійці Тетяна Кіт (вільна боротьба), Станіслав Горуна (карате), Алла Черкасова (вільна боротьба), Вероніка Марченко (стрільба з лука), Христина Погранична (художня гімнастика), Оксана Лівач (вільна боротьба), Олена Старікова (велоспорт), Павло Коростильов (кульова стрільба), а також паралімпійці – Віктор Дідух (настільний теніс), Наталія Морквич (фехтування на візках), Андрій Демчук (фехтування на візках), Антон Дацко (фехтування на візках), Сергій Атаманенко (стрільба з лука), Орися Ільчина (штовхання ядра).

Як зазначив керівник управління молоді та спорту Львівської ОДА Роман Хім’як, щоб дійти до вершини, потрібно працювати на межі, а можливість представляти свою країну на Олімпійських Іграх – результат наполегливих зусиль впродовж багатьох років.

«Ці люди заслуговують бути прикладом для наслідування, взірцями для тих, хто тільки починає свій шлях у спорті. Знайомити широку аудиторію з такими постатями – одне з ключових завдань цього фільму. Зацікавленість в такому проєкті бачимо вже сьогодні, адже лише тизер фільму зібрав понад 15 тисяч переглядів.   Наразі аналогів такому проєкту в Україні немає. Сподіваємось, що покажемо добрий приклад колегам і незабаром матимемо не один  десяток таких фільмів», – сказав Роман Хім’як.

Зняли у фільм у студії «Панорама production».

Переглянути всі дев’ять серій можна на сторінці управління на ютубі за посиланням.

Детальніше про роботу над фільмом його учасники та творці розповідали сьогодні на прес-конференції.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook