З Львівської області стартував автопробіг з нагоди Дня Єднання

16 лютого 2022р, Новини. Прес-служба ОДА

''Дорогою Єдності'' відбувся автопробіг на підтримку національного суверенітету України за участі представників служб автомобільних доріг восьми областей України. Про це повідомили в Службі автомобільних доріг Львівської області.

В акції взяли участь керівник Служби автомобільних доріг Львівської області Олег Береза та заступник голови Стрийської міської ради Микола Дмитришин. Захід провели в межах всеукраїнського марафону UAРазом.

О 7 годині ранку представники служби автомобільних доріг Львівської та Донецької областей повезли прапори України назустріч один одному. Маршрут усього шляху пролягав по дорозі М-30, яка є найбільшїні та сполучає вісім областей. О 15:00 обидві автоколони зустрілися в Умані, де прапори символічно зв'язав міністр інфраструктури та розвитку Олександр Кубраков.

У Службі автомобільних доріг Львівської області зазначили на важливості цього заходу.

''Таким чином ми хотіли показати єдність та згуртованість нашої країни. Ми показали, що не панікуємо та продовжуємо працювати, адже попереду маємо амбітні плани з оновлення автодоріг Львівщини та розбудови інфраструктури нашої області'', - повідомили у Службі.

Також у День Єднання працівники Служби автомобільних доріг Львівщини виконали Державний Гімн України на одному із об'єктів ''Дороги Єдності'' у Львівській області.

Нагадаємо, у 2021 році флагманським проєктом Укравтодору став новий маршрут М-30 Стрий – Ізварине завдовжки близько 1400 км, який назвали ''Дорогою Єдності''. Цей проєкт реалізували в межах програми президента України "Велике будівництво".

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook