«Маємо зробити все, щоб кожен житель області почувався в безпеці», - Максим Козицький на позачерговій сесії облради

16 лютого 2022р, Новини. Прес-служба ОДА

Розпочалась позачергова сесія обласної ради, яку ініціював голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький. Сьогодні народні обранці ухвалюватимуть рішення щодо внесення змін до Комплексної програми «Безпечна Львівщина».

В межах сесії очільник Львівщини звернувся до присутніх та подякував за підтримку ініціативи.

«Учора відбулась президія облради і вже сьогодні ми маємо можливість підтримати новий рід військ Збройних Сил України – Сили територіальної оборони Львівщини, які потребують приміщень та фінансової підтримки. Наша злагодженість в діях та ухваленні рішень важлива, як ніколи. Маємо досягти спільної мети – зробити все, щоб кожен житель області почувався у безпеці», - наголосив Максим Козицький.

Нагадаємо, що сьогодні в Україні відзначають День єднання. Цей день покликаний консолідувати українців, зміцнити їхню стійкість на тлі зростання гібридних загроз, пропагандистського та морально-психологічного тиску на суспільну свідомість.

«Символічно, що сесія відбувається саме в День Єднання, адже в першу чергу цей день означає любов, яка мотивує нас обороняти найважливіше – рідну землю та своїх рідних. Маємо змогу показати цілому світові та всій Україні, що Львівщина готова дати відсіч будь-якому агресорові. Пам’ятаймо, що в єдності – наша сила. Зберігаймо спокій і любімо Україну та Львівщину реальними діями. Перемога буде за нами», - додав очільник ЛОДА.

До слова, в межах позачергової сесії ключовими питаннями стануть формування та фінансування підрозділів територіальної оборони на Львівщині. А також стан готовності Львівської області та вжиття невідкладних заходів у випадку виникнення надзвичайної ситуації.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook