''Важливо своєчасно вакцинувати дітей від поліомієліту'', - голова регіонального осередку ГО «Батьки за вакцинацію"

18 лютого 2022р, Новини. Департамент охорони здоров’я, Прес-служба ОДА

Поліомієліт є інфекційним захворюванням, яке вражає центральну нервову систему людини та передається через брудні руки чи шлунково-кишковий тракт. Батькам нагадують про необхідність вакцинації дітей від поліо, адже в Україні зафіксовано два випадки заховрювання на цю недугу, ліків від якої немає.

Про це розповіла голова регіонального осередку ГО «Батьки за вакцинацію» Мар’яна Іськів.

''Після виявлення двох випадків в'ялого паралічу, спричиненого поліомієлітом, закликаємо батьків звернути увагу на важливість своєчасної вакцинації своїх дітей проти захворювання на поліо'', - зазначила Мар’яна Іськів.

Вона також повідомила, що планова вакцинація дітей від поліо проходить згідно з календарем вакцинації у віці 2, 4, 6, 18 місяців років з подальшою ревакцинацією у 6 і 14 років. Додаткову вакцинацію для дітей, які не були своєчасно вакциновані проти поліо, будуть проводити в межах кампанії як інактивованою, так і оральною вакцинами.

''Тому прошу батьків не зволікати та звертатися до своїх сімейних лікарів для того, щоб заповнити календарі вакцинацій дітей, які не були вакцинованими, адже єдиним методом, щоб уберегти своїх дітей від цього небезпечного захворювання, є лише вакцинація'', - наголосила Мар’яна Іськів.

Нагадаємо, з 1 лютого в Україні розпочався перший етап кампанії зі щеплення проти поліомієліту.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook