У Розвадові за 50 млн євро інвестицій побудують завод із виробництва газобетону

18 лютого 2022р, Новини. Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

Упродовж найближчих років провідний український виробник будматеріалів реалізує на Львівщині низку інвестиційних проєктів. Відтак, планується, що в області з’явиться новий завод з виготовлення сухих будівельних сумішей та завод із виробництва газобетону.

Про це йшлося сьогодні під час зустрічі голови Львівської ОДА Максима Козицького та представників компанії «Ковальська».

Як розповів заступник генерального директора компанії Сергій Гончаренко «Ковальська» працює на Львівщині вже понад 2 роки. Виробничі потужності знаходяться у Розвадові. Стартували з 30 працівників. Сьогодні це вже більш як 200 людей та підприємство, яке спеціалізується на видобутку піску та вапняку.

ТОВ «Розвадів будматеріали» видобуває пісок та вапняк за міжнародними нормами, використовуючи найкращу спеціалізовану техніку. На підприємстві запланували модернізацію ліній просіву та перероблення піску, випалу вапняку й встановлення новітнього обладнання для безвідходної переробки. Виробничі потужності: піску – 700 тисяч тонн на рік, вапняку – 200 тисяч тонн на рік. Видобутий пісок і вапняк реалізують на території Західної України.

За два роки компанія інвестувала у Львівщину майже 15 млн євро, та зупинятись на цьому не планують. У Розвадові, де розташовані виробничі потужності, за словами Сергія Гончаренка, добре розвинута логістика і є всі умови для розвитку виробництва.

Так, ПБГ «Ковальська» має намір використовувати пісок для власних цілей, а саме для виготовлення сухих будівельних сумішей Siltek. Новий завод Siltek компанія збудує у селі Розвадів упродовж наступних двох років. Інвестують 20 млн євро, виробнича потужність 150 тонн/рік, створять більш як 150 нових робочих місць.

Окрім того, у Розвадові запланували й спорудження заводу із виробництва газобетону.

Об’єкт будуватимуть у дві черги. Очікуваний обсяг інвестицій – приблизно 50 мільйонів євро. Новий комплекс з виробництва охопить 15 гектарів, його оснастять сучасним і автоматизованим устаткуванням європейського виробництва. Після закінчення будівництва першої черги очікується, що потужність заводу перевищуватиме 500 тис м³ продукції на рік. Після завершення другої – збільшиться удвічі. Нове місце праці зможуть отримати майже пів тисячі людей.

Також наступного року у Розвадові запланований запуск лінії виробництва мінерального порошку. Інвестують 3,1 млн євро, створять ще два десятки додаткових робочих місць.

Додамо, що за весь час роботи на Львівщині компанія сплатила до бюджетів  19,29 млн грн податків, загальна сума прогнозованих інвестицій в області – 87 млн євро.

 

Довідково

«Ковальська» – провідний виробник будівельних матеріалів і відомий девелопер в Україні.

Бренд «Бетон від Ковальської» об’єднав 8 потужних підприємств, на яких впроваджена унікальна система автоматизації виробничого процесу, використовується інноваційне обладнання та власна сировинна база. У процесі виробництва використовуються хімічні та мінеральні домішки провідних європейських виробників, що дозволяє виготовляти бетон преміум-класу.

Підприємства групи працюють у Київській, Житомирській, Львівській, Херсонській та Чернігівській областях.

Загальна чисельність працівників становить понад 4600 осіб.

За даними фінансової звітності ПБГ «Ковальська», у 2019 році виручка групи склала 5,4 млрд грн.

Компанії, що входять до її складу, перерахували до бюджетів усіх рівнів 378 млн грн, 146 млн грн податків і зборів сплатили із заробітних плат працівників. У 2019 році ПБГ «Ковальська» інвестувала у власний розвиток 853 млн грн.

Більше достовірної інформації про стан справ на Львівщині читайте на телеграм-каналі голови ЛОДА Максима Козицького.  

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook