«Усі школи Львівщини повернулися до навчання офлайн», - Іван Собко

21 лютого 2022р, Новини. Департамент освіти і науки, Прес-служба ОДА

Епідситуація на Львівщині стабілізовується, а захворюваність на ковід серед дітей суттєво зменшилася. У зв’язку з цим всі 1150 загальних середніх шкіл в області повернулися до офлайн навчання. Про це повідомив заступник голови Львівської ОДА Іван Собко.

«Тиждень тому дистанційно навчалися учні 21 школи, з них у 9 школах понад 50% учасників навчального процесу перебували на самоізоляції або хворіли. В інших школах запровадження дистанційного навчання було пов’язане не з ковідом, а у зв’язку з поганими погодніми умовами.

Так, станом на сьогодні всі школи повернулися до очного навчання. Проте не слід забувати про необхідність дотримання карантинних обмежень, які продовжують діяти в області. Як швидко ми повернемося до звичного життя без карантину, значною мірою залежить і від нас самих», - зазначив Іван Собко.

Нагадаємо, згідно з рішенням обласної комісії ТЕБ і НС від 4 лютого,  5-11 класи шкіл у Львові, Червонограді, Стрию, Дрогобичі продовжили дистанційне навчання, адже у цих містах були зафіксовані найвищі показники захворюваності на ковід серед дітей. Навчання онлайн запровадили у школах, де хворіють на COVID-19 або перебувають на самоізоляції через контакт з пацієнтом з підтвердженим випадком COVID-19 більш як 50 % здобувачів освіти та персоналу. Рішення щодо переведення на онлайн-режим навчання закладів освіти приймає педагогічна рада закладу освіти

«Очне навчання наразі більш результативне, ніж віддалене. Якість дистанційного навчання постійно підвищується, але ще не є на тому рівні, як нам би хотілось. Тому повернення до оф лайну безперечно позитивний факт», - резюмував директор департаменту освіти Олег Паска.

До слова, у стаціонарах Львівщини, зокрема, у ЛОДКЛ «ОХМАТДИТ» та у Лікарні Св. Миколая перебувають 79 дітей з діагнозом COVID-19.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook