Під час надзвичайного стану поліція може перевіряти документи в мешканців та оглядати автомобілі

23 лютого 2022р, Новини. Прес-служба ОДА

Під час надзвичайного стану в Україні працівники правоохоронних органів мають право перевіряти документи в мешканців. Окрім того, поліція може оглядати автомобілі на предмет перевезення заборонених речей, зброї тощо.

Про це повідомив сьогодні під час  брифінгу керівник ГУ Нацполіції Львівщини Олександр Шляховський.

«В умовах введення надзвичайного стану на території органи Нацполіції переведені в посилений порядок несення служби та взаємодії зі штабом зони територіальної оборони, який очолює голова ЛОДА Максим Козицький. Ми працюємо для створення безпечного середовища в області. Якщо мешканці мають запитання або якісь є незрозумілі ситуації, то телефонуйте на цілодобовий номер “102”. Якщо ви є  поруч з органами Нацполіції, звертайтесь за консультаціям. Будь-яких  обмежень для продажу зброї населенню поки що не має. Про запровадження комендантської години теж не йдеться», - зазначив Олександр Шляховський.

Керівник СБУ у Львівській області Іван Осипчук наголосив, що  Служба безпеки України працює в штатному режимі. Всі питання, пов’язані з державною безпекою, є на контролі в керівництва.

«Штаб, який я очолюю, це Антитерористичний центр, є в посиленому режимі роботи. Відповідно на всі події, які будуть виникати, будемо реагувати вчасно, злагоджено, без паніки і без будь-якого сумніву», - зазначив Іван Осипчук.

Зазначимо, що режим надзвичайного стану в Україні почне діяти після підписання відповідного указу Президента про запровадження надзвичайного стану та після його затвердження Верховною Радою.

Більше достовірної інформації про стан справ на Львівщині читайте на телеграм-каналі голови ЛОДА Максима Козицького.

Ключові слова:

надзвичайний стан

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook