«Закликаю усіх долучатися до територіальної оборони Львівщини», - Максим Козицький

27 лютого 2022р, Новини. Прес-служба ОДА

Максим Козицький закликав мешканців Львівщини записуватися в ряди територіальної оборони.

Про це начальник Львівської обласної військової адміністрації повідомив на сьогоднішній пресконференції.

«Я дуже радий, що на території Львова та Львівського району потік охочих стати в лави добровольців територіальної оборони є значним, тому саме з центрального району жителі області повинні брати приклад та активно долучатися до охорони правопорядку регіону. Закликаю усіх долучатися до територіальної оборони Львівщини'», - сказав він.

Командир територіальної оборони Львівщини Валерій Курко додав, що від початку дії режим воєнного стану комплектування територіальної оборони Львівщини становить від 60 до 90% в залежності від пункту комплектування.

«Найпоширенішими причинами відмови у прийнятті в лави тероборони є: відсутність посад або наявність посад, які потребують спеціальної підготовки та відмова військовозобов'язаним громадянам», - сказав командир тероборони Львівщини.

Також він зазначив, що з моменту введення воєнного стану розгорнули усі підрозділи сил територіальної оборони збройних сил України області. Усі військовослужбовці забезпечені особистою зброєю, одностроєм та гарячим триразовим харчуванням.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook