Уряд запровадив бронювання військовозобов’язаних для підприємств та організацій, які забезпечують потреби ЗСУ
![](/cache/thumbnails/8/beb/_1646570640_613x321_3_0_nw.jpeg)
Уряд запровадив бронювання військовозобов’язаних для підприємств, установ, організацій, які забезпечують потреби Збройних сил України, інших військових формувань та населення. З постановою Кабміну можна ознайомитися тут.
Щодо сільськогосподарських підприємств та підприємств виробників продовольчих продуктів Міністерство агропромислового розвитку надає алгоритм дій.
Як це працює!
Підприємства, установи, організації надсилають до Мінагрополітики лист з пропозиціями щодо бронювання військовозобов’язаних за визначеною формою з відповідним обґрунтуванням в довільній формі. Електронна адреса: VL2022@ukr.net, телефон для довідок: +38-063-181-51-83.
Міністерство опрацьовує та узагальнює цю інформацію. Потім надсилає до Міноборони пропозиції щодо бронювання військовозобов’язаних, які працюють у галузях агропромислового виробництва.
Мінагрополітики спершу опрацьовує погоджені Міноборони пропозиції. Далі подає їх до Мінекономіки за формою, згідно з додатком, в друкованому вигляді та/або в електронній формі, з відповідним обґрунтуванням.
Міністерство економіки узагальнює подані від Мінагрополітики пропозиції та упродовж одного робочого дня приймає відповідне рішення та надсилає його копію Міноборони, а також Мінагрополітики (у рішенні Мінекономіки зазначається строк дії відстрочки, який не може перевищувати 6 місяців).
Мінагрополітики надсилає витяг з наказу Мінекономіки до підприємств, установ та організацій. Аграрні підприємства та виробники продовольства – подавайте на Мінагрополітики списки критично важливих працівників, яким буде надана відстрочка від призову на військову службу під час мобілізації та на воєнний час.
Продовольча безпека – невід'ємний фронт боротьби.
Ключові слова:
бронювання військововзобов'язаних