Уряд запровадив бронювання військовозобов’язаних для підприємств та організацій, які забезпечують потреби ЗСУ

6 березня 2022р, Новини. Департамент агропромислового розвитку, Прес-служба ОДА

Уряд запровадив бронювання військовозобов’язаних для підприємств, установ, організацій, які забезпечують потреби Збройних сил України, інших військових формувань та населення. З постановою Кабміну можна ознайомитися тут

Щодо сільськогосподарських підприємств та підприємств виробників продовольчих продуктів Міністерство агропромислового розвитку надає алгоритм дій.

Як це працює!

Підприємства, установи, організації надсилають до Мінагрополітики лист з пропозиціями щодо бронювання військовозобов’язаних за визначеною формою з відповідним обґрунтуванням в довільній формі. Електронна адреса: VL2022@ukr.net, телефон для довідок: +38-063-181-51-83.

Міністерство опрацьовує та узагальнює цю інформацію. Потім надсилає до Міноборони пропозиції щодо бронювання військовозобов’язаних, які працюють у галузях агропромислового виробництва.

Мінагрополітики спершу опрацьовує погоджені Міноборони пропозиції. Далі подає їх до Мінекономіки за формою, згідно з додатком, в друкованому вигляді та/або в електронній формі, з відповідним обґрунтуванням.

Міністерство економіки узагальнює подані від Мінагрополітики пропозиції та упродовж одного робочого дня приймає відповідне рішення та надсилає його копію Міноборони, а також Мінагрополітики (у рішенні Мінекономіки зазначається строк дії відстрочки, який не може перевищувати 6 місяців).

Мінагрополітики надсилає витяг з наказу Мінекономіки до підприємств, установ та організацій. Аграрні підприємства та виробники продовольства – подавайте на Мінагрополітики списки критично важливих працівників, яким буде надана відстрочка від призову на військову службу під час мобілізації та на воєнний час.

Продовольча безпека – невід'ємний фронт боротьби.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook