«Ми даємо бій на всіх фронтах»: за добу надзвичайних ситуацій на Львівщині не трапилося

10 березня 2022р, Новини. Прес-служба ОДА

За минулу добу надзвичайних ситуацій на Львівщині не трапилося. В області триває формування бригад Сил територіальної оборони та впорядкування блокпостів, відновлюється постачання продуктів першої необхідності. Про це розповів начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

«Ми даємо бій на всіх фронтах. І на деяких місцевостях окупанти утікають від нас», - зазначив Максим Козицький про ситуацію в країні.

«Львівщина  надійний тил і надалі будемо для всіх людей, які сюди приїжджають.

Надзвичайних ситуацій на Львівщині не трапилося. Ми зі своєї сторони намагалися за минулу добу покращити проїзд по основних трасах, розмовляли з людьми щодо переведення блокпостів в режим спостережних блокпостів – це дасть змогу отримувати більшу частину гуманітарних вантажів та пришвидшувати доставку зброї і всього необхідного на фронт», - сказав начальник Львівської ОВА.

Він також додав, що загалом в області мобілізували вже більше 20 тисяч людей, формуються і надалі бригади тероборони, в яких проводять навчання щодо стройової, бойової та парамедичної підготовки. 

«Дякуємо всім, хто допомагає військовій адміністрації, державі і власному народу тримати удар і перемагати», - наголосив Максим Козицький.

Окрім того, він додав, що проблеми з постачанням продуктів упродовж кількох днів на Львівщині  пов’язані з великою кількістю людей, які проїжджають через область – транзитом це близько 100 тисяч осіб, а також з тим, що більшість великих мереж знаходилися в Києві, і затримки з поставкою могли бути пов’язані з переїздом керівників і логістичних груп на західну Україну. На даний момент таке постачання відновлюється. 

Ключові слова:

воєнний станЛьвівщина

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook