Із залізничного вокзалу до пунктів пропуску можна добратись безкоштовними шатл-басами

10 березня 2022р, Новини. Прес-служба ОДА

Із головного залізничного вокзалу міста Львова (пл.Двірцева, 1) та з залізничної станції «Підзамче» до до пунктів пропусків Угринів - Долгобичув, Рава Руська - Гребене, Краковець - Корчова, Шегині –Медика, Смільниця – Кросьценко внутрішньо переміщені особи можуть доїхати безкоштовними шатл-басами.

Ці автобуси забезпечило Управління транспорту та зв’язку Львівської обласної військової адміністрації.

"Щодо інформації про недобросовісних перевізників, які довозять людей до кордону або у сусідні країни  за необгрунтовано підвищеними цінами, то це приватні перевізники і управління транспорту та зв’язку не співпрацює з ними.  Дозволи на їх роботу видані Міністерством інфраструктури.  Наша позиція  - недопустимо наживатися на людській біді і свідомо завищувати вартість проїзду. Тому, якщо такі випадки будуть повторятись, ми звертатимемось в Мінінфраструктури, аби в подальшому перевізники не могли здійснювати свої рейси”, - зазначив Юрій Бучко.

Також він додав,   що на головному залізничному вокалі міста Львова цілодобово працюють  екіпажі відділу державного нагляду(контролю) у Львівській області Державної служби України з безпеки на транспорті.

“Вони забезпечують належну безпеку руху на вокзалі та унеможливлюють спекуляції на вартості проїзду. Тому про будь-які випадки підвищення вартості проїзду закликаю людей повідомляти працівників відділу держнагляду”, - додав Юрій Бучко.

 

Ключові слова:

вокзалдоїдшатл-баси

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook