«Львівщина стала одним великим прихистком», – Максим Козицький

21 березня 2022р, Новини. Прес-служба ОДА

Напередодні начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький відвідав Головний залізничний вокзал Львова. Зокрема, очільник адміністрації прослідкував, наскільки налагодженими є процеси між представниками влади та волонтерських організацій.

«Львівщина стала одним великим прихистком, який дає людям з інших регіонів можливість знову відчути себе в безпеці. Завдяки небайдужим нам вдалося створити на Головному залізничному вокзалі Львова злагоджений рух допомоги. Дякую усім тим, хто попри роботу чи навчання знаходить час для волонтерства. Я знаю, що люди працюють тут по 12 годин. Ваш вклад дуже цінний. Ми зі своєї сторони координуємо ці процеси: допомагаємо транспортувати, знаходимо житло, забезпечуємо одягом та гарячою їжею усіх, хто приїжджає до нас. Коли люди адаптувалися, вони можуть звернутися у наші центри зайнятості і їм допоможуть у пошуках роботи», – сказав Максим Козицький.

На вокзалі співпрацюють волонтери у межах проєкту «Почуй лікаря» спільно з кризовим медичним центром міста Львова, які надають психологічну та медичну допомогу внутрішньо переміщеним особам. Координаторкою проєкту є радниця голови Львівської ОВА Галина Бордун.

«Пункт медико-психологічної допомоги працює цілодобово. Зараз у нашій команді є понад 500 волонтерів. Ми сформували групи, які працюють по пів доби. Загалом в кожній зміні понад пів сотні осіб. Запит на допомогу є досить великим, тому потрібно ще волонтерів», – сказала Галина Бордун.

Волонтерів на вокзалі можна розпізнати за наявністю яскравих жилеток та бейджиків з написами «Медико-психологічна допомога. Волонтер». Медики працюють у наметах біля пункту обігріву. Також неподалік вокзалу розгорнули намети від ДСНС та деяких міжнародних гуманітарних організацій.

Щоб стати частиною команди волонтерів, потрібно заповнити анкету за посиланням.

 

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook