На сьогодні погодили дев'ять гуманітарних коридорів у Київській, Сумській, Харківській та Донецькій областях – Ірина Верещук

15 березня 2022р, Новини. Прес-служба ОДА

В Україні 15 березня з 9:00 відкриваються дев'ять гуманітарних коридорів для евакуації мешканців населених пунктів, постраждалих унаслідок російського вторгнення. Про це повідомила віце-прем'єр-міністр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук.

За її словами, у Донецькій області запланована евакуація людей із Маріуполя.

«Із Бердянська до міста Маріуполя вийде гуманітарний вантаж – десятки тонн води, медикаментів, продуктів для людей, які дуже цього чекають. А на зворотному шляху транспорт забере жінок, дітей і всіх, хто потребує, із Маріуполя в Запоріжжя», – повідомила віце-прем'єр-міністр.

У Київській області відкриваються коридори за такими напрямками:

Із сіл Богданівка та Нова Богданівка в напрямку міста Бровари.

Із села Бобрик у напрямку міста Бровари.

«Ми знаємо про величезну проблему в Іванкові, працюємо над цим маршрутом. Щиро сподіваюся, що вже завтра нам вдасться відкрити цей гуманітарний коридор», – додала Ірина Верещук.

У Сумській області 15 березня запланована евакуація з міст Суми, Тростянець, Шостка, Лебедин та Конотоп до Полтави.

У Харківській області погоджено гуманітарний коридор із села Оскіл.

«Хочу запевнити, що вся інформація, яку ви подаєте у Фейсбуці та іншими каналами, приходить до нас і ми її обробляємо. Обіцяємо, що не залишимо нікого. Ми пам’ятаємо, знаємо й дуже хочемо вас врятувати», – наголосила віце-прем'єр-міністр.

Ключові слова:

гуманітарні коридори

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook