Майже сотня підприємств із постраждалих від війни областей прийняли рішення про релокацію на Львівщину

16 березня 2022р, Новини. Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

Львівська обласна військова адміністрація сприяє релокації підприємств з областей, які сьогодні знаходяться на територіях активних бойових дій. Так вже 90 підприємств вирішили перенести свої виробничі потужності на Львівщину.

«За підтримки Міністерства економіки та Міністерства інфраструктури України нам вдалося налагодити роботу в частині релокації підприємств, які знаходяться в Центральній та Східній Україні в осередках бойових дій. Підприємці з цих областей сьогодні зголошуються на те, щоб перенести свої виробничі потужності на терени Західної України. Завданням департаменту економічної політики є забезпечити цю комунікацію і разом в координації з Міністерствами здійснити таку релокацію», - розповів під час брифінгу керівник департаменту економічної політики Львівської ОВА Степан Куйбіда.

Станом на сьогодні департамент вже опрацював 160 заявок на релокацію і на кожну з них надав низку пропозицій для підприємців. 90 вже прийняли рішення про перенесення виробничих потужностей.

«Ми дякуємо Міністерству інфраструктури, яке сьогодні нам помагає з логістикою, оскільки не просто з осередку бойових дій вивозити ті чи інші виробництва, обладнання, технологічні процеси та людей»,-  додав Степан Куйбіда.

Власники виробництв, які релокують свої підприємства, можуть на тимчасовій основі розмістити свої виробничі потужності на складських приміщеннях, які департамент постійно підшукує на території області у співпраці з підприємцями, власниками таких площ.

Окрім цього, Степан Куйбіда звернувся до іноземних компаній та фондів з проханням фінансової підтримки таких підприємців.

«Я звертаюсь до іноземних фондів, великих компаній, ЄБРР, Європейського інвестиційного банку, до всіх структур, які знають, що таке вести бізнес, відновлювати його, будувати з нуля, ми просимо про фінансову підтримку таких бізнесменів, трансфер технологій, кооперацію з нашим бізнесом. Ми готові співпрацювати»,- зазначив він.

Вже сьогодні Львівська ОВА підготує звернення до відповідних інституцій.

Ключові слова:

підприємстварелокація

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook