Департамент екології та природних ресурсів видав висновки оцінки впливу на довкілля для 13 об’єктів

2 травня 2022р, Новини. Департамент екології та природних ресурсів, Прес-служба ОДА

Упродовж березня – квітня департамент екології та природних ресурсів Львівської ОВА видав висновки з оцінки впливу на довкілля для реалізації 13 об’єктів. Зокрема, у Львівському, Самбірському, Червоноградському районах. 

«Висновки  про оцінку впливу на довкілля, які видає департамент, спрямовані на попередження та запобігання шкоді довкіллю, забезпечення екологічної безпеки, охорони довкілля, раціонального використання і відтворення природних ресурсів. Відтак, департамент видав висновки з оцінки впливу на довкілля  для  об’єктів видобувної промисловості,   руслорегулювання і берегоукріплення та будівництва і реконструкції промислових об’єктів». – Зазначив заступник голови Львівської ОВА Юрій Бучко.

Як наголосив Юрій Бучко, згідно зі ЗУ «Про оцінку впливу на довкілля», така процедура є обов’язковою у процесі прийняття рішень про провадження господарської діяльності.

Також ця процедура сприяє тому, що підприємства в області використовують новітні та безпечні технології у сфері охорони довкілля.

У департаменті екології та природних ресурсів повідомили, що зараз активно консультують підприємства, які розташовані  у зоні активних бойових дій та планують переїхати у Львівську область, щодо наявності природоохоронних документів дозвільного характеру.

 

 

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook