«Зараз ми спільно маємо створити максимально комфортні умови для внутрішньо переміщених осіб», - Іван Собко

16 березня 2022р, Новини. Прес-служба ОДА

Одним із головних завдань Львівської ОВА зараз є створення максимально комфортних умов для перебування внутрішньо переміщених осіб, які щодня прибувають на Львівщину. Для цього першочергово необхідно, щоб всі внутрішньо переміщені особи реєструвалися на місці прибуття. Про це під час селектору з керівниками територіальних громад та районних військових адміністрацій наголосив заступник начальника Львівської ОВА Іван Собко.

 «Дуже просимо вести чіткий облік внутрішньо переміщених осіб, які є у вас на територіях. В Львівській обласній військовій адміністрації є структура і порядок дій щодо реєстрації таких осіб і надання їм тимчасового житла і допомоги. Ми готуємо і  додаткові місця, адже евакуація з міст, які постраждали від бойових дій, триває.

Зареєструватися можна у ЦНАПах або в органах місцевого самоврядування. Залежно від кількості цих осіб, держава надаватиме субвенції громадам на відшкодування комунальних послуг.

Окрім того, виходячи з кількості таких осіб, формуються потреби гуманітарних штабів на місцях. У разі необхідності частину потреб закриваємо з обласного штабу», - сказав Іван Собко.

Нагадаємо, що на Арені Львів працює контактний центр, який приймає людей, що прибувають з Головного залізничного вокзалу, приїжджають автобусами та приватним транспортом. Там вони отримують направлення на поселення.

За даними департаменту економічної політики Львівської ОВА, на Львівщині є ще 17 тисяч вільних місць для поселення внутрішньо переміщених осіб. Загалом від початку війни у Львівській області тимчасове житло знайшли понад 190 тисяч осіб (без врахування тих, хто проживає у приватних секторах).

 

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook