Понад 3 тисячі дітей з числа тимчасово переміщених осіб залучені до освітнього процесу на Львівщині

16 березня 2022р, Новини. Департамент освіти і науки, Прес-служба ОДА

З 14 березня на Львівщині стартував навчальний процес. Зі 1130 шкіл області 26 відновили навчання в очному форматі. Частина шкіл працюють дистанційно або у змішаній формі.

Станом на сьогодні 3573 дитини залучені до освітнього процесу на Львівщині з числа тимчасово переміщених осіб. Найбільше учнів – з Харківської і Київської областей.

«Якщо ми хочемо і в майбутньому бути переможцями – наші діти мають вчитися. Тому коли ми поселяємо людей, надаємо всю необхідну допомогу, що би ми зараз не робили, ми маємо думати про те, як будуть працювати наші заклади освіти.

Ми розуміємо, якою є якість освітнього процесу в цих умовах. Але, щоб хоча б частково зняти психологічне навантаження, слід забезпечити дітям можливістьнавчатися, а вчителям - навчати», - зазначив заступник голови Львівської ОВА Іван Собко.

«Окупант свідомо знищує нашу освіту. З десяти вищих навчальних закладів у Харкові залишилося два. Зараз має бути велика увага до освіти попри все», - додав Іван Собко.

Окрім навчального процесу, з наступного тижня на Львівщині планують відновити і позашкільну освіту. Як зазначив директор департаменту освіти і науки Львівської ОВА Олег Паска, мова йде про гуртки та проведення конкурсів, які дозволять дітям продовжувати розвивати свої таланти.

Як дітям з числа ВПО приєднатися до навчання на Львівщині - читайте тут.

Ключові слова:

навчанняЛьвівщина

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook