За добу через державний кордон до Польщі виїхали понад 30 тисяч українців: де найменші черги

19 березня 2022р, Новини. Прес-служба ОДА

Минулої доби з України вибули понад 50 тисяч осіб. Понад 32 тисячі з них перетнули кордон на українсько-польській ділянці. Наразі майже на усіх напрямках відсутні черги пішоходів і транспортних засобів.

До України за минулу добу прибули майже 19 тисяч осіб. Понад 15 тисяч з них – українці, переважна більшість з яких чоловіки, що повернулися задля захисту Батьківщини. Загалом, з початку відкритої збройної агресії до України повернулися понад 317 тисяч наших земляків.

Відстежувати завантаженість пунктів пропуску для перетину кордону до ЄС і Молдови (на Буковині) можна на фейсбук-сторінці Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон. Дані оновлюються кожні дві години.

До слова, якщо Ви плануєте перетин кордону з країнами ЄС та Республікою Молдова, отримати консультацію з окремих питань перетину кордону можна за телефонами у наступному посиланні https://cutt.ly/GSdpZI7

Нагадуємо, що усі пункти пропуску на західному кордоні (крім ППр «Дзвінкове») працюють цілодобово. Крім оформлення людей і транспорту, прикордонники спільно з митниками здійснюють також пропуск гуманітарної допомоги для українського війська та наших земляків. За минулу добу на західних кордонах було оформлено понад 900 транспортних засобів з гуманітарними вантажами.

Просимо усіх громадян на кордоні дотримуватися правопорядку, черговості та норм моралі під час перетину кордону і не пропонувати прикордонникам хабарі за позачерговий або незаконний перетин кордону!

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook