Одяг, ліки та їжа: Львівщина продовжує доставляти гуманітарну допомогу по областях країни

22 березня 2022р, Новини. Прес-служба ОДА

Львівщина щодня отримує сотні й тисячі тонн гуманітарного вантажу з різних країн. Увесь вантаж сортують та відповідно до запитів, які скеровують до обласної військової адміністрації, відправляють по регіонах України.

За минулу добу, 21 березня, у Львівській області розвантажилося 5 фур та бус. Загалом, це товари з Польщі та Німеччини.

Разом з цим,  з гуманітарного складу у Львові відправили 145 палет з їжею, одягом та побутовою хімією. Їх отримають такі області: Чернігівська, Київська, Миколаївська, Житомирська, Харківська та Черкаська.

Напередодні зі складу у Львові та у Винниках загалом виїхали 6 фур та 2 буси з гуманітарною допомогою (в тому числі медикаментами) у напрямку Рівного, Харкова, Києва, Житомира, Дніпра, Краматорська та міста Золотоноша на Київщині.

«Укрзалізницею» учора відправили два криті вагони гуманітарного вантажу зі станції Скнилів до Харкова (ще один скерували сьогодні), стільки ж до Запоріжжя. Це продовольчі продукти, засоби гігієни та засоби першої необхідності (постіль, рушники).

Нагадуємо, що на території області розгорнули 7 гуманітарних штабів, які допомагають українським військовим та переселенцям. Адреси та контакти можна знайти тут.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook