Від початку війни близько 370 тисяч українців повернулись з-за кордону на Батьківщину

23 березня 2022р, Новини. Прес-служба ОДА

До України напередодні прибули понад 18 тисяч осіб. Більше 15 тисяч з них – українці, переважна більшість з яких чоловіки, які планують поповнити лави захисників Батьківщини. Загалом, з початку відкритої збройної агресії до України повернулися близько 370 тисяч наших співгромадян.

Минулої доби з України вибули 45 тисяч осіб. Понад 30 тисяч з них перетнули кордон на українсько-польській ділянці. Нагадуємо, що для перетину кордону до ЄС можна обрати також пункти пропуску на межі з Угорщиною, Словаччиною, Румунією і Республікою Молдова. Наразі майже на усіх напрямках відсутні черги пішоходів і транспортних засобів.

За добу 22 березня західні кордони України з ЄС та Молдовою перетнули понад 63 тисячі осіб та близько 12 тисяч транспортних засобів. Дані кількох останніх днів свідчать, що пасажиропотік на західній ділянці кордону стабілізувався і коливається в межах 60-65 тисяч осіб за добу.

Рекомендуємо відстежувати завантаженість пунктів пропуску для перетину кордону до ЄС і Молдови (на Буковині) на фейсбук-сторінці Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон. Дані оновлюються кожні дві години.

Нагадуємо, що усі пункти пропуску на західному кордоні (крім ППр «Дзвінкове») працюють цілодобово. Крім оформлення людей і транспорту, прикордонники спільно з митниками здійснюють також пропуск гуманітарної допомоги для українського війська та наших співвітчизників. За минулу добу на західних кордонах було оформлено понад 750 транспортних засобів з гуманітарними вантажами.

Закликаємо усіх громадян на кордоні дотримуватися правопорядку, черговості та норм моралі під час перетину кордону і не пропонувати прикордонникам хабарі за позачерговий або незаконний перетин кордону!

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook