«Кожен на своєму місці повинен робити максимум, щоби Збройні Сили відчували нашу підтримку», - Іван Собко

25 березня 2022р, Новини. Департамент фінансів, Прес-служба ОДА

Кожна установа, кожне підприємство, кожен заклад на Львівщині зараз повинні працювати максимально ефективно. Тому що навантаження на бюджетну сферу області у зв’язку з перебуванням значної кількості переселенців є колосальним. На цьому під час брифінгу наголосив заступник начальника Львівської ОВА з питань бюджету, освіти, культури, молоді, спорту та охорони здоров’я Іван Собко.

«На Львівщині зараз перебуває близько 240 тисяч українців з Сходу, Центру та Півдня України, які, в основному, потребують опіки, - це діти і жінки. Є звичайно і певний відсоток чоловіків, які не воюють, стають на облік.

Заклади бюджетної сфери (заклади медицини, освіти, культури, спорту, соціального захисту) максимально відповідно докладають зусиль, щоби кожна людина відчула на Львівщині не тільки спокій, а й мирне небо, де немає активних бойових дій. Кожен на своєму місці повинен робити максимум, щоби Збройні Сили відчували нашу підтримку», - розповів Іван Собко.

Він також додав, що загалом ситуація в області стабільна. Цьому, зокрема, сприяє і те, що держава перейшла на спрощені процедури ведення бізнесу в частині і податків, і зборів, додаткових стимулів ведення бізнесу. 

“Тому вчергове Львівська обласна військова адміністрація закликає кожного підприємця при сьогоднішній ситуації навпаки шукати можливості для розширення бізнесу, для створення нових робочих місць. Держава дає для цього можливість!”, - зазначив Іван Собко.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook