Переважна частина закладів освіти в області працює дистанційно

25 березня 2022р, Новини. Департамент освіти і науки, Прес-служба ОДА

На Львівщині у  межах можливостей відновили роботу дитячі садки, де не розміщені внутрішньо переміщені особи. Окрім того, запрацювало позашкілля.

«Я закликаю особливо тих мам з дітками, які прибули до нас на Львівщину, активно включатися в процес залучення дітей до позашкілля, до гуртків. Вся детальна інформація є на сайті адміністрації. Звертайте на це увагу і максимально розвантажуйте дітей. Психологи наполегливо рекомендують, адже це максимально сприятиме розвитку дітей», - зазначив Іван Собко.

Він також повідомив, що школи в області працюють у змішаному режимі, у 90% випадках – дистанційно, адже у багатьох школах розмістили переселенців. Вищі навчальні заклади проводять навчання у дистанційній формі. Гуртожитки ВНЗ також використовують для розміщення переселенців.

Детальнішу інформацію про відновлення роботи закладів позашкільної освіти в області можна знайти за посиланням. Більше інформації про спортивні гуртки - тут.

Читайте також:

  • У Стрийському парку відновили заняття зі скандинавської ходьби
  • Учні з числа внутрішньо переміщених осіб можуть тимчасово навчатися у школах Львівщини. Як приєднатися до навчання - читайте тут
  • На Львівщині закликають продовжувати здобуття профтехосвіти: як приєднатися

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook