Аби трохи відволіктись від стресу, для переселенців на Львівщині пропонують чимало екскурсій

26 березня 2022р, Новини. Управління туризму та курортів, Прес-служба ОДА

На Львівщині перебуває майже 250 тисяч тимчасово переміщених осіб. Аби хоч трохи відволіктись від стресу, який довелося пережити покидаючи рідні домівки, запрошуємо відвідати туристичні локації області.

1. Національний природний парк «Сколівські Бескиди» пропонує безкоштовні пішохідні екскурсії для вимушено переміщених осіб. Благодійна ініціатива охоплює легкодоступні екостежки та туристичні шляхи, якими можуть скористатися люди літнього віку, діти, жінки.

Перебування і відпочинок на природі, чисте свіже повітря, дзюрчання гірських потоків допомагають людям відновити фізичне та психологічне здоров'я.

Для походу в гори треба мати зручне взуття, теплий одяг. За довідками просимо звертатися за телефоном: 098 909 28 05 (Роман).

2. Бориславська територіальна громада приймає до себе тимчасово переміщених осіб. Більшість музеїв та туристичних локацій працюють в звичайному режимі. До прикладу, аптека-музей Йогана Зега. Працівники стараються теперішні екскурсії адаптувати під гостей, що не знайомі з історію міста та легендами краю.

Адреса музею: м. Борислав, вул. Карпатська брама, 17.

3. До музею «Дрогобиччина» щодня приходять внутрішньо переміщені родини з дітьми. Тут уже побували відвідувачі з Києва, Харкова, Миколаєва, Запоріжжя, Дніпра, Донецька тощо.

Наукові працівники відділу європейського мистецтва проводять екскурсії для всіх охочих та знайомлять відвідувачів з творчістю відомого польського художника та письменника єврейського походження Бруно Шульца (1892-1942), який все життя прожив у Дрогобичі та загинув у рідному місті від рук фашистських загарбників. У постійній мультимедійній експозиції яскраво висвітлюється життя митця, зокрема і під час більшовицько-фашистської окупації.

Запрошуємо охочих відвідати експозицію «Бруно Шульц та його місто» та оглянути настінні казкові розписи, виконані художником в останній рік життя. Адреса: Палац мистецтв, вул. Шевченка, 38.

Водночас 26 та 27 березня о 15.00 год. відділи історії та природи музею «Дрогобиччина» (вул. І.Франка, 32) запрошують тимчасово переміщені родини з дітьми на краєзнавчі екскурсії.

4. Меморіальний музей-садиба родини Бандерів у Стрию. Сам музей створений на родинному обійсті дідуся та бабусі Степана Бандери. Відвідуючи музей, можна пройтися стежками дитинства політичного діяча, а також познайомитися з усіма членами його родини. У музеї зібрана чимала кількість особистих речей, документів і фотографій.

Охочі відвідати музей Родини Бандерів зможуть це зробити  щовівторка та щочетверга з 10:00 до 16:00. Кажуть, це унікальна можливість побачити своїми очима історичну правду та розвіяти міфи, які утворились навколо постаті Бандери. Адреса: вул. Львівська, 20.

Додамо, що з 26 березня відновлюють роботу: музей - заповідник «Підгорецький замок», музей - заповідник «Жовківський замок». Графік: Вт/Ср - 10:00 - 16:00. Чт/Нд - 10:00 - 17:00. Каси зачиняються за пів години до кінця екскурсії.  

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook