Як дітям-переселенцям долучитися до освітнього процесу на Львівщині: в області розробили інформаційний буклет

26 березня 2022р, Новини. Департамент освіти і науки, Прес-служба ОДА

На Львівщину щодня прибувають тисячі переселенців. Серед них батьки разом з дітьми шкільного віку та студентами. У департаменті освіти і науки Львівської ОДА в одному буклеті зібрали усю необхідну інформацію про освітній процес в області для внутрішньо переміщених осіб.

Діти шкільного віку з родин, які тимчасово проживають на території Львівської області мають можливість долучитися до освітнього процесу в одному із закладів освіти за тимчасовим місцем проживання (за згодою батьків).

Для осіб, що перебувають за межами області чи України, а також для учнів, які залишилися на територіях, де ведуться активні військові дії створено Українську дистанційну школу (УДШ). Зареєструватись на навчання у Дистанційній школі можна за покликанням: https://cutt.ly/vAYwLdX

Учні та студенти закладів професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти, які тимчасово проживають на території Львівської області мають можливість долучитися до освітнього процесу в одному із закладів освіти відповідно до профілю навчання.

Завантажити буклет можна за  посиланням. У ньому ви знайдете також корисні контакти для ще більш детальної інформації.

«Ми докладаємо усіх зусиль, щоб люди почувалися в безпеці та повертались до нормального життя, наскільки це можливо у воєнний час. Забезпечуємо тих, хто прибув, дахом над головою, їжею, ліками, одягом, фахівці наших центрів зайнятості готові підібрати вакансії. В учнів та студентів, які приїхали на Львівщину з інших областей, є можливість долучитися до освітнього процесу. Також пропонуємо вступати у гуртки, відповідно до вподобань, відвідувати психологічні тренінги чи готуватись до ЗНО з Малою академією наук України. При потребі надаємо психолого-педагогічну підтримку», - Максим Козицький.  

Нагадаймо, що напередодні Львівська область прийняла на проживання майже 6 тисяч людей, які покинули свої домівки через вторгнення російських військ. З 24 лютого – майже 247 тисяч. І це лише офіційні дані.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook