Через Львівщину до Харкова: Почесне Консульство Республіки Литва передало автомобіль швидкої допомоги

30 березня 2022р, Новини. Прес-служба ОДА

За минулу добу Львівщина отримала понад 200 палет з гуманітарною допомогою у вигляді продовольства, одягу та засобів гігієни. Їх розвантажили на складах, звідки напередодні по Україні відправили 7 фур вантажу.

Області, які отримають допомогу: Чернігівська, Київська, Миколаївська, Полтавська, Харківська, Дніпропетровська. Певну кількість отриманого з-за кордону вантажу розподілятимуть по гуманітарних штабах для переселенців, які переїхали на Львівщину.

Водночас на складах залишаються запаси медикаментів, які відповідно до запитів військових адміністрацій також відправлятимуть по областях.

«Укрзалізницею» за вчора відправили 3 критих вагони гуманітарного вантажу до Харкова, по два вагони в Одесу та Донецьк. Разом з тим, Харків отримав автомобіль швидкої медичної допомоги, який надали в Почесному Консульстві Республіки Литва.

Таким чином Львівщина залишається гуманітарним хабом для усієї країни. Дякуємо усім партнерам та волонтерам, які долучають та допомагають нашій країні у нелегкий час війни. Все буде Україна!

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook