На Львівщині організували роботу з пошиття спеціальних жилетів для наших захисників: як долучитися

30 березня 2022р, Новини. Управління туризму та курортів, Прес-служба ОДА

На Львівщині, поблизу Червонограда люди активно займаються волонтерством – шиють «розвантажувальні жилети» для військовослужбовців.

Завдяки локальній волонтерській ініціативі вдалося пошити вже понад 200 спеціальних жилетів. Їхнє головне завдання забезпечити зручне використання всього необхідного спорядження, а насамперед – швидкого та зручного доступу до будь-якого елемента екіпірування.

Кураторка процесу пошиття розвантажувальних жилетів пані Марія запрошує охочих долучатися до волонтерської ініціативи. Всі деталі телефоном 0979534502.

«Ми потребуємо майстерних рук швачок. По можливості – залучаємо кошти благодійників, щоб оплатити цю нелегку роботу, а ще – обіцяємо здорову та позитивну атмосферу в колективі. Шити можна як у нас, так і брати викройки додому, якщо ваша швейна машинка дозволяє шити цупкіші тканини. Ваші руки дуже потрібні нам та хлопцям, котрі боронять Україну!», – говорить жінка.

Двадцять рулонів спеціальної тканини для пошиття розвантажувальних жилетів передали як гуманітарну допомогу з Литви. А ще – медикаменти, турнікети, пальне, продукти та іншу допомогу.

Нагадуємо, що на Львівщині, крім допомоги нашим військовим організовують допомогу та дозвілля для внутрішньо переміщених осіб. Наприклад, село Яструбичі, запрошує відвідати туристичну локацію «Гніздо Яструба». Це унікальний авторський командний квест, в основі якого лежать реальні події 1949 року.

Відвідувачів знайомлять з повстанським рухом в інтерактивній формі, залишають поле для роздумів та аналогій з теперішнім часом.

Таким чином можна вивчати історію рідного краю у формі веселої гри, відшукати сховані артефакти, посприяти патріотичному вихованню дітей та прищепити їм українські цінності.

Більше про туристичні локації, які пропонують переселенцям читайте за посиланням.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook