Місяць, який ніколи не забудемо: обласний молодіжний центр підсумував роботу за 30 днів війни

31 березня 2022р, Новини. Управління молоді та спорту, Прес-служба ОДА

З початком повномасштабного вторгнення Львівський обласний молодіжний центр перетворився на волонтерський хаб, який працює практично щоденно. Тут збирають допомогу для військових, тероборонців, медичних закладів, що працюють у зоні бойових дій. 

За цей місяць центр залучив до плетіння сіток, перевезень вантажу, сортувань медикаментів, перекладу текстів, завантажень та розвантажень вантажів гуманітарної допомоги 500 волонтерів на різних локаціях.

За перший місяць мобільний молодіжний центр «ІмпактБус» проїхав 3 660 км, перевозячи близько 25 тонн гуманітарної допомоги по області та в Україні. Працівники центру та волонтери організували для збору гуманітарної допомоги два склади, налагодили співпрацю з іншими гуманітарними штабами у Львові та Львівській області.

«Завдяки фінансовій підтримці благодійників нам вдалося зібрати 346 393 гривень та закупити медикаменти, амуніцію, спорядження, техніку та інше», – розповідає тимчасово виконуючий обов'язки директора Львівського обласного молодіжного центру Іван Сапса.

Інший великий блок роботи – плетіння маскувальних сіток. Зокрема, на локації Порохова Вежа сплели понад 300 маскувальних сіток для військових у приблизному метражі 3 600. Також волонтери центру переклали 250 новин з української мови на іноземні мови для інформування іноземців щодо ситуації в Україні.

Основними напрямками роботи Львівського обласного молодіжного центру під час воєнного стану залишаються надання гуманітарної допомоги у зонах бойових дій, плетіння маскувальних сіток для військових та переклад новин для інших країн.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook