Гуманітарний вантаж з Львівщини відправили до шести областей України: статистика за добу

1 квітня 2022р, Новини. Прес-служба ОДА

Напередодні, на гуманітарних складах Львівської області розвантажили 10 фур вантажу, які отримали з Польщі та Англії. Водночас за добу відправили понад 250 палет з гуманітарною допомогою по областях України.

Серед вантажу, який найбільше скеровують по регіонах – продовольство, воду, одяг, засоби гігієни, постіль, пледи, ковдри, каримати. Відповідно до запитів, відправляють також корм для тварин, дитячі коляски, памперси, побутові електроприлади.

 Області, які отримають допомогу: Чернігівська, Київська, Полтавська, Сумська, Рівненська, Донецька. Певну кількість отриманого з-за кордону вантажу розподіляють по гуманітарних штабах для переселенців, які переїхали на Львівщину.

Водночас на складах залишаються запаси медикаментів, які відповідно до запитів військових адміністрацій також відправлятимуть по областях.

«Укрзалізницею» за вчора відправили 2 криті вагони гуманітарного вантажу з продуктами харчування, одягом, засобами гігієни та побутовою хімією до Чернігова. Окрім цього, вагон речей відправили до Слов’янська.

Таким чином Львівщина залишається гуманітарним хабом для усієї країни. Дякуємо усім партнерам та волонтерам, які долучають та допомагають нашій країні у нелегкий час війни. Все буде Україна!

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook