Понад тисячу повідомлень опрацювала поліція Львівщини минулої доби

4 квітня 2022р, Новини. Прес-служба ОДА

За минулу добу, 3 квітня, на оперативну лінію 102 надійшло 1006 повідомлень від громадян. Усі вони опрацьовані – правоохоронці виїжджали на виклики та надавали необхідну допомогу.

Про це повідомили у відділі комунікації поліції Львівської області.

''40-ий день незламності: ситуація щодо захисту правопорядку та дотримання законності на Львівщині контрольована. Поліцейські Львівщини продовжують забезпечувати правопорядок у режимі 24/7. Спільно з співробітниками інших правоохоронних структур, нацгвардійцями та бійцями територіальної оборони в посиленому режимі патрулюють вулиці Львова та інших населених пунктів області'', - зазначили у відділі комунікації.

Також правоохоронці надають допомогу вимушеним переселенцям, проводять спільні заходи для забезпечення правопорядку, протидії воєнним загрозам, недопущенню мародерства, несуть службу на усіх блокпостах – перевіряють документи в громадян та, у випадку необхідності, транспортні засоби.

''Не нехтуйте сигналами повітряної тривоги. Коли чуєте сирену, зберігайте спокій та йдіть в укриття. Будьте відповідальні за своє життя та життя близьких!'', - закликають поліцейські.

Ключові слова:

поліціяЛьвівщина

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook