«Ми потребуємо ППО, літаків, танків та іншої бронетехніки»: що Президент Зеленський сказав парламенту Південної Кореї

11 квітня 2022р, Новини. Прес-служба ОДА

Сьогодні Президент України виступив перед парламентом Південної Кореї.

Головні тези з виступу:

Росія напала на нас, користуючись своєю перевагою у військовій силі. Вже близько 2 тисяч ракет випустила росія по наших містах. Ця держава витратила десятиліття на підготовку до цієї війни, а також колосальні ресурси. Це сотні мільярдів доларів, отримані за експорт нафти, газу та спрямовані на виробництво й накопичення озброєння. А також і людські ресурси.

Це зіткнення двох світів. Світу звичайних мирних людей, які прагнули гармонії та думали про майбутнє. Та світу принижених десятиліттями своєю державою людей, спеціально загнаних у бідність, щоб їхня влада могла послати їх на будь-яку війну. Спочатку росія хоче знищити нашу незалежність. Хоче знищити все, що робить нас українцями, робить нас окремою нацією. А потім піти далі у Європу, далі в Азію.

Потрапивши на війну та зайшовши на територію України, десятки тисяч російських військових були шоковані нормальністю життя, містами й селами, у яких люди не бідували. Шоковані побутовою технікою в будинках. Шоковані тим, що людям вистачає їжі. Значна кількість окупантів просто не бачила такого у своєму житті.

Майже одразу російські війська зайнялися мародерством. Вони намагалися вивезти додому все, що становить будь-яку цінність. Були випадки, коли російські солдати діставали з бронежилетів захисні пластини, щоб сховати у них вкрадені ноутбуки й планшети. У це неможливо повірити: людина настільки бідна від народження, що вважає, ніби ноутбук цінніший за її власне життя на війні.

Ракетними ударами росія знищила вже сотні інфраструктурних об'єктів. Вони руйнують нафтобази, руйнують склади з продуктами, аеропорти, вокзали, виробничі підприємства, університети. Одних тільки освітніх об'єктів знищено вже 938. Лікарень – майже 300. Це свідома тактика російських військ.

Вони цілеспрямовано руйнують цілі міста. З артилерії, мінометів, танків. Це десятки міст, які російські військові намагалися просто стерти з лиця землі. Кількість загиблих ми досі не можемо встановити. Від півночі до півдня країни – в усіх районах, куди досягали російські снаряди, досягали бомби, досі триває розбір завалів.

Найгірша ситуація – у Маріуполі. Це було півмільйонне місто. Окупанти заблокували його й не дозволяли навіть завозити туди їжу й воду. Маріуполь зруйнований. Там десятки тисяч загиблих. Але навіть попри це росіяни не зупиняють наступальну операцію. Вони хочуть зробити так, щоб Маріуполь був показово знищеним містом.

Потрібно повністю розірвати зв'язки російських банків зі світовою фінансовою системою. Потрібно обмежити російський експорт енергоресурсів, передусім нафти. Але також потрібно, щоб світові компанії перестали бути спонсорами цієї варварської держави, яка вважає, що має право руйнувати життя народів.

Що більше компаній припинять торгувати з росією, працювати на її території, платити податки, то швидше розум переможе. Дійшло вже до того, що росія відверто шантажує світ ядерною та хімічною зброєю!

47 днів ми захищаємося фактично від усієї російської армії – від найбільш боєздатних її частин. Наші Збройні Сили борються героїчно, дуже мудро, раціонально використовуючи наявні ресурси та озброєння. Ми отримуємо допомогу від різних країн світу. І я щиро вдячний і вашій державі, щиро вдячний вашому народу за надану підтримку.

Але ми потребуємо значно більшого: систем ППО, літаків, танків та іншої бронетехніки, артилерійських систем і боєприпасів. Броньовані машини, протиповітряна, протитанкова, протикорабельна зброя. Коли стоїть питання про виживання у війні, спрямованій на повне підкорення народу, потрібно давати принципові відповіді. Звичайні правила постачання зброї потрібно переглядати й діяти швидко. Потрібно допомагати.

Надати необхідну зброю Україні – означає не тільки врятувати життя наших людей, не тільки дати нам можливість деблокувати наші міста, зокрема наш багатостраждальний Маріуполь, а й врятувати інші держави, інші регіони від подальшого розгортання російської агресії.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook