«Для того, щоб зробити Львівщину безпечною, потрібно розпочинати цей процес в кожному куточку області», - Максим Козицький

11 квітня 2022р, Новини. Прес-служба ОДА

Сьогодні в межах презентації системи надточного розпізнавання людей та автомобілів «Vision» начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький звернувся до громад Львівщини та їх керівників. Очільник області наголосив на важливості встановлення камер відеоспостереження для забезпечення правопорядку в межах територіальних громад.

«Завдяки владі міста Львова та коштам Європейського союзу цьогоріч встановлять 700 камер відеоспостереження що кількісно та якісно збільшить існуючу базу. Але для того, щоб зробити Львівщину безпечною, потрібно розпочинати цей процес в кожному куточку області, тому запрошую долучатися до цього проєкту усіх громад регіону. Це створить безпечні умови для проживання мешканців сіл та містечок територіальних громад області», - сказав начальник адміністрації.

Максим Козицький закликав громади Львівщини долучатися до розвитку своїх систем відеоспостереження.

«Чим більше камер ми підключимо, тим більше інструментів матиме поліція для оперативного розкриття злочинів. Це важливо як в умовах війни, так і в мирний час. Тому необхідно закладати в бюджети громад кошти на встановлення камер відеоспостереження для того, щоб мешканці громад почувалися безпечно в усіх куточках області», - додав очільник області.

Детальніше про систему «Vision» читайте за посиланням.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook