У Львівській ОВА провели зустріч з головами комітетів Бундестагу

13 квітня 2022р, Новини. Прес-служба ОДА

У Львівські обласній військовій адміністрації учора відбулася зустріч голів комітетів Бундестагу з українськими народними депутатами для обговорення посилення підтримки України. 

Участь у зустрічі взяли голови комітетів Бундестагу з оборони Марі-Агнес Штрак-Циммерманн, закордонних справ Майкл Рот та комітету Європи Антон Хофрейтер. На зустрічі був присутній заступник голови Львівської ОВА Віталій Загайний.

Також українську сторону представляли народні депутатки: співголова україно-німецької міжпарламентської групи дружби Галина Янченко, голова Комітету з питань євроінтеграції Іванна Клімпуш-Цинцадзе, заступниця голови оборонного комітету Мар’яна Безугла, член комітету з питань зовнішньої політики Ірина Геращенко. 

Під час зустрічі сторони обговорили можливі кроки для посилення підтримки України з боку Німеччини та ЄС. Зокрема, необхідність надання важкого озброєння для відсічі російської агресії, посилення санкційного тиску на росію та запровадження ембарго на російські енергоносії.

«Сьогодні важливим моментом залишається повне усвідомлення степені руйнацій та загрози з боку рф, загрози як Україні, так і Європейському Союзу. Тому під час візиту німецьким парламентарям надали можливість поспілкуватися з пораненими бійцями ЗСУ, яких лікують в Львівському шпиталі та на власні очі побачити наслідки авіаудару по базі нафтопродуктів у Львові, яка розташована в середині житлового масиву. Побачені на власні очі ознаки війни є дієвими, щоб передати відчуття небезпеки, яке є в Україні, при спілкуванні в політичних колах Німеччини», - зазначив Віталій Загайний.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook