Міністерка економіки Литви Аушріне Армонайте відвідала дітей-переселенців, які тимчасово мешкають на Львівщині

15 квітня 2022р, Новини. Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва, Департамент соціального захисту населення, Прес-служба ОДА

Міністр економіки та інновацій Литви Аушріне Армонайте із робочим візитом відвідала Львівщину. В межах візиту міністерка разом з начальником Львівської обласної військової адміністрації Максимом Козицьким зустрілась із дітками-переселенцями, які проживають у одному із соціальних закладів області.

У закладі, який в мирний час опікується дітьми з порушеннями зору та складними порушеннями розвитку раннього, дошкільного та молодшого шкільного віку, сьогодні мешкають 13 дітей зі східних і центральних областей України, де ведуться активні бойові дії. Натомість вихованці закладу перебувають на дистанційному навчанні.  

«Наш основний меседж, який ми хочемо донести, це те, що ми завжди з вами, ми на вашій стороні і будемо робити спільно все, щоб зупинити Путіна. І я вже чекаю того дня, коли ми разом почнемо відбудовувати Україну. Я сподіваюсь, діти, що ви добре тут проводите час і бажаю, щоб у вас було якомога більше сонячних днів. Не забувайте, що ви - діти й не поспішайте дорослішати надто швидко», - зазначила Аушріне Армонайте.

Міністерка подарувала діткам-переселенцям планшети для навчання та солодощі.

Також спільно з Максимом Козицьким ознайомилась із роботою закладу.

Начальник Львівської ОВА подякував уряду та народу Литви, в особі Аушріне Армонайте, за вагому підтримку України у захисті від зовнішнього ворога.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook