Виробники галузі тваринництва отримають дотацію за утримання корів: розпочато прийом документів

19 квітня 2022р, Новини. Департамент агропромислового розвитку, Прес-служба ОДА

Згідно з затвердженою Комплексною програмою підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській області, для суб’єктів підприємництва в галузі тваринництва передбачено фінансову підтримку у вигляді дотації за утримання корів усіх напрямів продуктивності.

В департаменті агропромислового розвитку розпочали приймання документів на участь у Програмі.

Дотація за утримання корів усіх напрямів продуктивності надається в період воєнного стану на безповоротній основі суб'єктам підприємництва, у власності яких перебуває від п’яти корів, ідентифікованих та зареєстрованих відповідно до законодавства, за кожну наявну станом на 01 квітня поточного року корову в сумі до 2500 гривень, але не більше 125 тис. гривень одному суб'єкту підприємництва.

Для отримання дотації суб'єкти підприємництва подають до 10 травня поточного року до Департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації наступні документи:

  1. заявку за формою, затвердженою Департаментом;
  2. копію витягу або виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;
  3. копії фінансової звітності для суб’єктів підприємництва (юридичних осіб) відповідно до обраної системи оподаткування;
  4. для фізичних осіб-підприємців копію податкової декларації платника податку за попередній рік (крім створених у поточному році), а для фізичних осіб-підприємців, які перебувають на 4 групі, копії податкових декларацій за попередній та поточний рік.

 

«Виплата дотації на корів з державного бюджету два роки поспіль дозволила не тільки зменшити темпи скорочення поголів'я у комерційному секторі, а також сприяла створенню сімейних ферм на селі.   Впродовж 2020-2021 років у галузі скотарства зареєстровано 39 сімейних фермерських господарств, які мають можливість залучати для розвитку власного бізнесу інструменти фінансової  підтримки. Для підтримки цього тренду Львівщина впроваджує окремий  інструмент фінансової підтримки на обласному рівні для місцевих суб'єктів тваринницької галузі - дотації на наявні корови. Бюджет тільки цього напряму складає 8 млн грн"- прокоментувала директор департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації  Тетяна Гетьман.

Слід зазначити, що загальний бюджет програми фінансової підтримки аграріїв Львівської області під час дії воєнного стану складає 22,2 млн грн.

Ознайомитись з умовами та переліком документів, які подаються до департаменту для участі у Програмі за напрямами можна за посиланням.

Отримати консультацію щодо участі в програмах фінансової підтримки аграріїв можна в робочий час за тел. (032) 255-50-62, (032) 255-05-72  або +38 066 718 09 18.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook