3,6 млн грн за прирощене поголів’я корів: завершився прийом заявок на дотацію з держбюджету

2 вересня 2021р, Новини. Департамент агропромислового розвитку, Прес-служба ОДА

Завершився прийом документів на дотацію за приріст корів суб’єктам господарювання  у межах державної програми підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції.

Дотацію надають за кожну наявну прирощену корову власного відтворення, на яку збільшено основне стадо станом на 1 липня поточного року порівняно з наявним поголів’ям корів станом на 1 січня поточного року, в розмірі 30 000 гривень за одну голову. На отримання дотації поступили заявки від 10 суб’єктів господарювання, які приростили 120 голів корів, на суму дотації 3,6 млн гривень.

Прийом документів від суб’єктів господарювання, які є юридичними особами і власниками корів,  у департаменті агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації  тривав до 1 вересня поточного року.

Як зазначила директор департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації Тетяна Гетьман, даний напрям фінансової підтримки у цьому році є новим, таку дотацію надають вперше, але вже є приклад нарощування поголів’я великої рогатої худоби.

«Так, на отримання дотації  до департаменту агропромислового розвитку надійшло 10 заявок від суб’єктів господарювання,  які приростили  у  своїх  стадах  120 голів корів за рахунок відтворення стада із власно вирощеного поголів’я. Сума  нарахованої дотації складає 3,6 млн грн.  Як наслідок,  така фінансова підтримка стимулюватиме виробників до збільшення поголів’я корів  та виробництва продукції тваринництва», - розповіла Тетяна Гетьман.

Нагадаємо, державна програма підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції, у межах якої передбачена дотація, затверджена постановою КМУ від 07.02.2018 № 107 (із змінами). Таку дотацію з державного бюджету надають з метою підтримки розвитку галузі тваринництва, зокрема,  нарощування кількості поголів’я великої рогатої худоби у галузі скотарства.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook