На Львівщині не було сповіщень про повітряну тривогу: як минула доба в області

20 квітня 2022р, Новини. Прес-служба ОДА

За минулу добу (з 9 ранку 19 квітня по 9 ранку 20 квітня) на Львівщині не було сповіщень про повітряну тривогу. Доба пройшла спокійно, наскільки це зараз можливо.

Про це повідомив начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.

Водночас, працівники ДСНС за минулу добу ліквідували 7 пожеж сухостою. Через паліїв знищено 0,4 гектара землі.

«Людям, які не можуть вгамуватися, нагадую: вам загрожує не тільки штраф, а й кримінальна відповідальність – позбавлення волі, терміном на 15 років або довічне позбавлення волі, адже спалювання трави в умовах воєнного стану може прирівнюватися до диверсії», - наголосив Максим Козицький.

Прихисток надали ще 1871 людині, яка вимушено покинула домівку через обстріли та вибухи, які спричиняє армія рф.

Від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну Львівщина прийняла і розселила 323 тисячі людей (ті, хто офіційно зареєструвався). Велика кількість вимушених переселенців поселилась у приватному секторі самостійно.

За добу кордон через пункти пропуску у Львівській області виїхали майже 19 тисяч людей. Від 24 лютого – 1 мільйон 702 тисячі осіб.

Поліція Львівщини опрацювала 1301 звернення від громадян щодо підозрілих осіб та об'єктів.

«Дякую усім, хто допомагає Україні, робить її на крок ближчою до перемоги. Якщо ви хочете допомогти нашій армії фінансово, переказуйте кошти на збір, який я ініціював спільно з благодійним фондом «Крила надії». Будьте впевнені, що ваші внески підуть на потреби наших захисників. Реквізити – за посиланням», - додав Максим Козицький.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook