Зареєстровані ВПО зможуть отримати фінансову підтримку від держави та міжнародних фондів

20 квітня 2022р, Новини. Департамент соціального захисту населення, Прес-служба ОДА

Станом на зараз у Львівській області проживають 265 тисяч вимушено переміщених осіб. Львівщина готова надати прихисток ще близько 10-11 тисячам переселенців, враховуючи місця для поселення, які розгорнули в області.

Зараз триває процес реєстрації ВПО. На сьогодні кількість зареєстрованих тимчасово переміщених осіб на території України складає 1,4 мільйона осіб, з них близько 130 тисяч – в межах Львівської області.

Люди, які зареєструються, як ВПО мають змогу отримати від держави та від міжнародних фондів фінансову підтримку.

«Держава надає допомогу на проживання переселенцям з територій активних бойових дій. Сума допомоги на місяць становить: 3000 гривень для дітей та людей з інвалідністю, а також 2000 гривень для інших осіб. Допомагають також в агенції ООН, ЮНІСЕФ, Міжнародній організації міграції», - зазначив під час брифінгу заступник начальника Львівської ОВА Віталій Загайний.

Для призначення допомоги подається заява про надання допомоги за встановленою формою на підставі довідки внутрішньо переміщеної особи, документів, що підтверджують особу та ІПН. Щоб отримати кошти за березень, необхідно подати документи до 30 квітня.

Заяви прийматимуться за місцем фактичного перебування внутрішньо переміщених осіб:

  1. Управліннями/відділами соціального захисту населення;
  2. уповноваженими особами виконавчого органу сільської, селищної, міської ради або центру надання адміністративних послуг.

 

Також для отримання допомоги ВПО може заповнити заяву, яка формується з використанням мобільного додатка Порталу Дія. Варто лише оновити застосунок.

Детальніше про те, як проводитимуться виплати читайте за посиланням.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook