Переселенці можуть отримати медичну допомогу на Львівщині у звичному порядку

21 квітня 2022р, Новини. Департамент охорони здоров’я, Прес-служба ОДА

Станом на сьогодні медична галузь Львівщини працює відповідно до вимог військового часу. Місця надання медичної допомоги не змінилися, можливості її отримання абсолютно не є обмеженими. Про це під час брифінгу розповів директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОВА Орест Чемерис.

«Кожна особа, яка має скарги на здоров’я, необхідність звернутися за консультацією до лікаря чи пройти обстеження, може звернутися до свого сімейного лікаря. Внутрішньо переміщені особи, які не мають укладених декларацій з сімейним лікарем, також можуть звернутися до найближчої поліклініки, найближчої амбулаторії і отримати всю необхідну медичну допомогу.

Стаціонарні заклади охорони здоров’я Львівщини працюють без жодних обмежень, ургентна та планова допомога надаються в разі такої необхідності», - повідомив Орест Чемерис.

Окрім того, за необхідності можна звернутися за допомогою в іноземні польові (мобільні госпіталі), які є підрозділами існуючих закладів охорони здоров’я. Можна прийти за їх безпосереднім місцем розташуванням, госпіталі працюють цілодобово.

Нагадаємо, як підрозділ Мостиської центральної районної лікарні функціонує ізраїльський польовий госпіталь, а також американський польовий госпіталь від БО «Сумка Самарянина» - як підрозділ Львівського обласного госпіталю ветеранів воєн та репресованих ім. Ю. Липи.

«Якщо виникають питання щодо неможливості отримання медичної допомоги, звертайтеся на Гарячу лінію (департаменту охорони здоров’я, тел. 0322601918 – ред.), і ми будемо відповідно реагувати, тому що зараз маємо можливість працювати в практично звичному режимі», - додав Орест Чемерис. 

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook