Львівська ОВА співпрацюватиме з німецькою БО «H.O.P.E. We help children» щодо надання Україні гуманітарної допомоги

23 квітня 2022р, Новини. Департамент охорони здоров’я, Прес-служба ОДА

Німецька благодійна організація «H.O.P.E. We help children», яка допомагає дітям, доставлятиме на Львівщину гуманітарну допомогу. В подальшому цю допомогу централізовано за координації Львівської ОВА відправлятимуть в інші області України для дітей, що постраждали від війни і найбільше потребують підтримки.

Так, засновник та керівник організації Вольфґанґ Понто сьогодні зустрівся з начальником Львівської ОВА Максимом Козицьким та заступником голови Львівської облради Юрієм Холодом.

Пан Понто зазначив, що його організація функціонує з 2015 року і співпрацює в основному з дитячими лікарнями та дитячими організаціями, а допомога дітям є пріоритетом у її діяльності.

«Ми це робимо як організатори, координатори. Різні люди звертаються до нас, ми отримуємо від них пожертви і можемо координувати розподіл цієї допомоги між потребуючими. В Україні я був вже кілька десятків разів, тож багато організацій Європи звертаються до мене, як до того, хто бачив і знає, яка тут ситуація». – Зазначив Вольфґанґ Понто.

Від 24 лютого організація доставила в Україну близько 130 тонн гуманітарних вантажів, серед яких переважно медикаменти, засоби гігієни, а також постільна білизна і ліжка. Гуманітарну допомогу, яку надає організація, збирають спільними зусиллями з іншими європейськими організаціями, які співпрацюють з БО «Hope. We help children».

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook